Genteel Home San Gallo

  • 100 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Situovaný ve čtvrti Campo Grande města Florencie, apartmán Genteel Home San Gallo je 5 km od letiště Florencie. Tento apartmán je vzdálen 1 km od Náměstí Piazza della Signoria, má kuchyňku a 2 koupelen.

Tento apartmán nabízí 2 ložnic pro 4 hostů.

Apartmán má vhodné umístění, 1 km od centra města Florencie. Galerie Palatina najdete ve vzdálenosti 1,1 km od ubytování, a snadno se dostanete i do Svatý Marek. Podávající jídla evropské kuchyně, Il Vegano leží 250 metrů od nemovitosti. Od železničního nádraží Florence Santa Maria Novella je to 15 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Genteel Home San Gallo Florencie
Love Si
Cena pouze pro mobilní zařízení

Love Si

9.3
Výjimečný 16 recenzí
69 m od ubytování
USD 326 USD 293
za noc
A Touch Of History, In Santa Reparata
Cena pouze pro mobilní zařízení

A Touch Of History, In Santa Reparata

83 m od ubytování
USD 338 USD 304
za noc
Lucrezia Apartment By Firenze Prestige
Cena pouze pro mobilní zařízení

Lucrezia Apartment By Firenze Prestige

93 m od ubytování
USD 174 USD 157
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    900 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Nabíjecí stanice pro elektromobily

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 21:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence048017LTI20511,IT048017B4ZU2KQ6K7
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Genteel Home San Gallo apartmán umístěn?
      Apartmán Genteel Home San Gallo apartmán se nachází v blízkosti Gallerie dell'Accademia.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Genteel Home San Gallo?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Genteel Home San Gallo patří mimo jiné Růžová zahrada Giardino delle rose, Náměstí Piazza della Signoria, Galerie Palatina.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Genteel Home San Gallo apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Genteel Home San Gallo apartmán je 238 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán Genteel Home San Gallo akceptuje?
      Apartmán Genteel Home San Gallo akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • Visa
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Il Vegano a Hama 3, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v apartmán Genteel Home San Gallo apartmán k dispozici internet?
      Ano, apartmán Genteel Home San Gallo apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán Genteel Home San Gallo?
      Apartmán Genteel Home San Gallo má celkovou výměru 100 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    8 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    900 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Genteel Home San Gallo Florencie

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít